Nowa hala produkcyjna w zakładzie w Witten
30 Nov 2016 09:41

1-witt_new_production_hall

Zakład 2 zlokalizowany zaledwie 500 metrów od istniejącej siedziby firmy ma do dyspozycji około 1700 m2 powierzchni produkcyjnej i biurowej. Znajdą się tu nie tylko działy produkcji i montażu, ale również projektowania i sprzedaży. Jasna i przyjazna architektura oraz naturalne poczucie przestrzeni, w połączeniu z zastosowaniem zaawansowanych technologii i systemów klimatyzacji, pozwala na zapewnienie pracownikom firmy Witt idealne warunki pracy.

„Taka rozbudowa zwiększa naszą wydajność i stanowi ważny krok w procesie rozwoju firmy na daleką i średnią perspektywę. Jesteśmy pewni potencjału rozwoju naszej firmy” – mówi dyrektor naczelny firmy Witt, dr Richard Benning. „Nowy zakład stanowi moduł, który pozwoli nam zrealizować ten potencjał w sposób zrównoważony. Daje również możliwość dalszego rozwoju w przyszłości.”

Firma Witt od ponad 70 lat dostarcza całemu światu wysokiej jakości wyroby niemieckiej produkcji. Personel składający się z około 200 pracowników pozwala tej średniej wielkości firmie na oferowanie szerokiego zakresu produktów służących bezpiecznemu korzystaniu z gazów technicznych: mieszalniki, analizatory, technologie bezpieczeństwa gazów, regulatory ciśnienia, a także systemy wykrywania nieszczelności. Firma Witt jest aktywna na rynku międzynarodowym: posiada oddziały w wielu krajach europejskich, w Stanach Zjednoczonych i w Indiach.

Źródło: Witt