Nowa strona internetowa firmy WITT-Gasetechnik
31 May 2016 10:34

Niemiecki producent armatury gazowej oraz urządzeń do kontroli gazu uruchomił nową stronę internetową, dostępną pod adresem Wittgas.com. Strona odznacza się nowoczesnym wyglądem oraz łatwą nawigacją i zawiera jeszcze więcej informacji na temat dostępnych produktów oraz ich zastosowań.

„Obecność naszej firmy w Internecie stała się jeszcze bardziej atrakcyjna i dostosowana do współczesnych czasów” – wyjaśnia kierownik marketingu Alexander Kampschulte, nie kryjąc swojego entuzjazmu.

Swoją obecność w sieci firma wykorzystuje przede wszystkim do udostępniania wyczerpujących informacji na temat swoich produktów oraz ich zastosowań. Zakres informacji dostępnych w serwisie jest ogromny – obejmuje zarówno obrazy, dane techniczne, jak i filmy. W rezultacie nowa witryna zawiera wielokrotnie więcej podstron. „Oferujemy teraz prawie pięć razy więcej treści niż poprzednio” – podkreśla Kampschulte.

Mnogość inteligentnych rozwiązań gwarantuje łatwe poruszanie się po stronie. Interaktywne rozwijalne menu umożliwia szybkie i bezpośrednie przechodzenie do innych zakładek, zawierających bardziej szczegółowe informacje. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala szybko uzyskać potrzebne wyniki. Ponadto użytkownicy mogą nie tylko zapisać na liście wybrane produkty i obejrzeć je później, lecz także sprawdzić wszystkie produkty przeglądane w ostatnim czasie. W zakładce „Pobierz pliki” znajdują się setki dokumentów, takich jak karty katalogowe, prospekty i ulotki czy certyfikaty. Każda podstrona umożliwia kontakt z firmą Witt – telefonicznie, za pośrednictwem formularza lub przez wysłanie prośby o oddzwonienie.

Alexander Kampschulte wymienia jedno rozwiązanie techniczne, które uważa za szczególnie korzystne: „Budując naszą stronę internetową, korzystaliśmy z założeń projektowania responsywnego. Oznacza to, że strona automatycznie dostosowuje się do urządzenia, na którym ją przeglądamy. Bez względu na to czy użytkownik korzysta z komputera, tabletu czy smartfona, zarówno układ strony jak i pasek nawigacyjny dopasują się do jego urządzenia. Widzimy, że klientom to odpowiada, ponieważ rośnie liczba odwiedzających, którzy korzystają z telefonów komórkowych”.

Fakt, że strona internetowa firmy Witt jest dostępna w wielu językach, odzwierciedla jej silną orientację międzynarodową. Aktualnie można korzystać z ośmiu wersji językowych strony: angielskiej, niemieckiej, francuskiej, rosyjskiej, polskiej, włoskiej, hispańskiej i angielskiej amerykańskiej. W najbliższej przyszłości zostaną dodane kolejne języki.

Źródło: WITT-Gasetechnik

error: Kopiowanie zabronione!