Nowatorski projekt dla nowoczesnej serii tubek
14 Dec 2017 13:20

Przedsiębiorstwo RPC Zeller Plastik Zell poszerzyło swoją serię zakręcanych, uchylnych zamknięć polipropylenowych Classic do tubek o rozmiar 25 mm dostępny z matowym wykończeniem.

Nowe zamknięcie dołącza do dostępnych już rozmiarów 50 mm, 40 mm, 35 mm i 30 mm, umożliwiając producentom tworzenie serii produktów z zamknięciem tego samego rodzaju. Jego współczesny styl odpowiada obecnemu zapotrzebowaniu rynkowemu na nowocześniejszy i ciekawszy wygląd na półce.

Zamknięcie 25 mm, idealne do opakowań do środków higieny osobistej i farmaceutyków – dostępne także z materiału klasy farmaceutycznej – oferuje ponadto alternatywne rozwiązanie zastępujące bardziej tradycyjne zakrętki i pozwala na wygodne otwieranie jedną ręką.

Zamknięcie Classic 25 mm jest odpowiednie do tubek zarówno z laminatu, jak i plastikowych. Można też zamówić błyszczące wykończenie. Oferowane do wyboru są otwory o wielkości 1,5 mm, 3 mm i 5 mm, a zamknięcie może być stosowane do szerokiego zakresu produktów, takich jak kremy, szampony w żelu i pasta do zębów, w tym w opakowaniach promocyjnych, zestawach podróżnych do 100 ml oraz produktach toaletowych w hotelach.

Źródło: RPC