Nowe narzędzie Paper Navigator koncernu Smurfit Kappa
11 Aug 2015 10:19

Koncern Smurfit Kappa ogłosił na początku sierpnia nowe narzędzie Paper Navigator wspomagające klientów w procesie wyboru najodpowiedniejszych dla ich potrzeb papierów opakowaniowych z bogatej gamy podłoży dostępnych w ofercie firmy. Paper Navigator podkreśla zaangażowanie firmy we wspieranie klientów w wyborze odpowiedniego papieru, który umożliwia zastosowanie optymalnych rozwiązań w zakresie pakowania i zwiększenie korzyści biznesowych.

Firma Smurfit Kappa oferuje niezwykle elastyczne podejście w kwestii optymalizacji składu i wydajności opakowań papierowych, oferując bogatą gamę usług oraz produktów papierowych tworzonych zarówno z pierwotnych, jak i recyklingowanych włókien.

Uzyskacie przewagę nad konkurencją dzięki opakowaniom z papieru

Przygotowując produkty dla producentów opakowań oraz klientów końcowych, firma uwzględnia wszystkie możliwe okoliczności i ograniczenia związane z opakowaniami (łańcuch dostaw, bezpieczeństwo produktu, trwałość oraz wymagania związane z nadrukami i wykończeniem produktów), tak aby zapewnić korzystne cenowo, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania o wysokiej jakości.

Przewodnik Paper Navigator jest oparty na zasadach zrównoważonego rozwoju, które są głęboko zakorzenione we wszystkich procedurach obowiązujących w firmie Smurfit Kappa – wszystkie produkty są tworzone z myślą o środowisku naturalnym i produkowane z zachowaniem zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

Stworzony z myślą o zastosowaniu w połączeniu z unikalną gamą usług i oprogramowania do projektowania firmy Smurfit Kappa, przewodnik Paper Navigator jest częścią ogólnej firmowej strategii obsługi klienta, skupiającej się na dostarczaniu firmom rozwiązań w zakresie pakowania, które natychmiast spełniają ich oczekiwania.

Kompletne porfolio papierów używanych do opakowań

Jak wyjaśnia Alain Baudant, dyrektor generalny działu Smurfit Kappa Paper Division Europe:

„Nasi klienci potrzebują czegoś więcej niż papieru do pakowania – poszukują produktu, który pomoże im osiągnąć przewagę nad konkurencją. W ramach oferowania naszej niezawodnej i szerokiej gamy produktów Paper Navigator współpracujemy z firmami ze wszystkich branż, aby zapewnić zoptymalizowane rozwiązania w zakresie produktów papierowych wpływających pozytywnie na solidność i jakość opakowań. Stanowi to odzwierciedlenie ogólnego zaangażowania firmy Smurfit Kappa w zapewnianie jak najwyższej jakości naszym klientom i przynoszenie im korzyści poprzez działanie w zrównoważony i innowacyjny sposób”.

Źródło: Smurfit Kappa