Nowy dyrektor generalny w lubelskiej fabryce Clondalkin Group
3 Sep 2014 12:50

Międzynarodowy producent opakowań Clondalkin Group mianował Tomasza Krogulskiego na stanowisko dyrektora generalnego swej czołowej fabryki produkującej dla branż farmaceutycznej i ochrony zdrowia (Pharma and Healthcare) w Lublinie.

Krogulski będzie odpowiedzialny za całościowe zarządzanie przedsiębiorstwem i będzie kontynuował wdrażanie programu podnoszenia jakości. Nowy dyrektor wnosi do zakładu ponad 20-letnie doświadczenie pracy w sektorze opakowaniowym, które zdobył w czołowych firmach tej branży oraz jako konsultant w Chinach i w Indiach. Praktyczne umiejętności wspiera na solidnych podstawach teoretycznych: jest absolwentem Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Tomasz Krogulski tak mówi o swojej nominacji: „Cieszy mnie możliwość wspierania i pomocy innym ludziom przy nauce nowych, bardziej efektywnych metod pracy. Czasami drobne rzeczy mogą wiele zmienić. Clondalkin jest międzynarodową firmą, która daje mi możliwość pracy z bardzo różnymi osobami. Poświęcę się zapewnianiu światowych standardów w Lublinie, tak by spełniać zarówno potrzeby naszych klientów, jak również długoterminowe ambicje Grupy.”

Na podstawie informacji Clondalkin Group opracował TK