Nowy kubek do kawy mrożonej
29 Mar 2016 12:41

Przedsiębiorstwo RPC Bebo Plastik stworzyło wielowarstwowy kubek do napojów na wynos przeznaczony do nowej, gotowej do spożycia kawy mrożonej oferowanej przez jedną z najszybciej rozwijających się sieci kawiarni na świecie.

Frappé Chill to najnowsza propozycja firmy Café Coffee Day, która rozpoczęła działalność w Bangalore w Indiach w 1996 roku, a teraz ma punkty sprzedaży na całym świecie – w Austrii, Czechach, Dubaju, Malezji i Egipcie.

Nowy napój to nowa firmowa wersja oryginalnego greckiego napoju z pianką, sporządzona z doskonałej mieszanki kawy o niepowtarzalnym smaku. Aby maksymalnie wydłużyć okres przechowywania w warunkach niechłodzonych i zachować jakość kawy, termoformowane kubki RPC Bebo są produkowane z wielowarstwowego polipropylenu z warstwą EVOH, która zapobiega dostępowi tlenu.

Kubki są przystosowane do sterylizacji retortowej, a produkt jest konfekcjonowany na gorąco i następnie sterylizowany w procesie retortowym przez 30 minut w temperaturze 118°C.

Projekt kubka, opracowany pod kątem produktów na wynos, oferuje konsumentom wygodę i łatwość użycia i obejmuje zintegrowaną w pokrywce słomkę teleskopową, którą można wydłużać i skracać odpowiednio do potrzeb.

Pojemnik zdobi atrakcyjna etykieta w eleganckich odcieniach ciemnego i jasnego brązu z niebieskim akcentem – takie zestawienie kolorów oddaje zarówno bogatą tradycję kawy, jak i odczucie młodości. Oprócz tego widok śnieżynek na kubku wzmacnia obraz chłodnej, odświeżającej kawy mrożonej.

Źródło: RPC