Nowy uchwyt ułatwia obsługę
18 Dec 2015 11:48

Przedsiębiorstwo RPC Sæplast wprowadziło w swoim popularnym cichym wózku do mięsa Buggy nowy uchwyt o ulepszonej ergonomii, którego użycie przyczynia się do podniesienia bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nowy „inteligentny uchwyt” wsuwa się pionowo do istniejących uchwytów z tyłu wózka. Dzięki temu uchwyt znajduje się wyżej, co jeszcze bardziej ułatwia przemieszczanie wózka i pozwala operatorom pozostać w pozycji wyprostowanej.

Wózek Buggy cieszy się już ogromną popularnością w zakładach produkcji żywności i przeznaczony jest do transportu mięs mokrych i suchych oraz do wielu innych produktów spożywczych. Produkowany jest zgodnie z niemiecką normą DIN 9797. Jego niewielka waga (22 kg) zapewnia łatwość obsługi, a lekko pochyły przód z wyciętym ujściem ułatwia wylewanie produktu.

Jednoczęściowa budowa i mocna trójścienna konstrukcja polietylenowa potrafi wytrzymać surowe warunki i agresywne użytkowanie, zapewniając trwałość i niezawodność. Co równie ważne, wózek ogromnie ogranicza hałas w porównaniu z bardziej tradycyjnymi modelami stalowymi. Do wyboru są cztery kolory, co pozwala klientom stosować oddzielne wózki w różnych obszarach produkcji.

Inteligentny uchwyt produkowany jest z polietylenu i podobnie jak wózek jest całkowicie zdatny do recyklingu.

Źródło: RPC