O sztuce poligrafii w Granadzie z Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga
5 Feb 2015 11:45

Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga organizuje nowy projekt „Sztuka poligrafii”, którego pierwsza edycja odbędzie się w dniach 15-19 kwietnia 2015 r. w Granadzie. W ramach projektu odbędzie się cykl konferencji poświęconych najbardziej wyrafinowanym sposobom prezentacji form drukowanych w różnych technologiach.

„Pogłębianie wyrazu wytwarzanych przez nasz przemysł produktów jest immanentnie związane z procesem kreowania, stąd tytuł 'Sztuka poligrafii', a że sztuka nie zna granic, w związku z tym zamierzamy organizować kolejne edycje projektu w różnych ciekawych miastach świata” - wyjaśnia Jacek Kuśmierczyk, Kanclerz Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Granadzie, gdzie zaprezentowane zostaną najbardziej zaawansowane sposoby uszlachetniania druku. Na uczestników konferencji czekać będą pokazy i prelekcje dotyczące najnowszych folii do laminacji, złocenia, lakierów, hologramów, farb, nowoczesnego oprogramowania i wiele więcej. To wszystko w pięknej Andaluzji przy dźwiękach flamenco i kieliszku Cavy. „Wiedząc, że przyjemne chwile z upodobaniem dzielimy z najbliższymi, proponuję by Państwo zabrali ze sobą osobę, której obecność uświetni te miłe chwile. Hasta pronto - do zobaczenia wkrótce w Granadzie!” - dodaje Jacek Kuśmierczyk.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie www.bractwogutenberga.pl

Źródło: Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga