Oficjalna prezentacja nowych maszyn OMET na wystawie Converflex
10 Apr 2015 08:02

19 maja 2015 r. w trakcie specjalnego spotkania firma OMET zaprezentuje nową rolową maszynę offsetową do zadruku opakowań giętkich i kartonowych Varyflex V2 o szerokości 670 mm i 850 mm. Urządzenie, zaprojektowane przez zespół badawczo-rozwojowy OMET i chronione patentem, ma zapewnić niedoścignioną jakość druku, pełną elastyczność, poprawiony dostęp do zespołów drukujących oraz prostotę użytkowania.

W trakcie wydarzenia pokazana zostanie również maszyna do druku etykiet iFLEX, rewolucyjny produkt otwierający nową erę w druku wąskowstęgowym dzięki pierwszemu wykorzystaniu lasera we fleksografii. Jak twierdzi producent, iFLEX wykorzystuje przełomowe rozwiązania, które ułatwiają pracę drukarzy oraz optymalizują osiągi urządzenia.

Wydarzenie zatytułowane „Debiut” jest jednym z wielu, jakie OMET zorganizuje na swym stoisku w trakcie kilkudniowych (19-23 maja) pokazów odbywających się w ramach targów Converflex. Jego elementem będzie „Galeria Technologiczna”, na którą złoży się wybrana gama rozwiązań drukujących oferowanych przez tę włoską firmę. Converflex jest imprezą wystawienniczą zorganizowaną na terenach wystawowych Rho w Mediolanie wspólnie z innymi wystawami: Ipack-Ima, Meat-Tech, Innovation Fruit, Dairy-Tech Intralogistica Italia (odwiedziny wszystkich umożliwia jeden bilet).

Dodatkowo w dniach 20-22 maja OMET zorganizuje dni otwartych drzwi w swej fabryce w Lecco, gdzie będzie można dojechać bezpłatnym transportem w czasie krótszym niż godzinę. W Lecco odbywać się będą prezentacje Varyflex V2 Offset, iFLEX, a także innych maszyn OMET, m.in. XFlex X6 oraz XFlex X4.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie: www.printing.omet.com/varyflexoffset.

Na podstawie informacji firmy OMET opracował TK