Osiągnij swoje opakowaniowe zen dzięki Mondi
12 Jun 2024 11:23

W codziennym zamieszaniu towarzyszącym prowadzeniu biznesu osiągnięcie równowagi dostarcza wiele satysfakcji. Zespół firmy Mondi Containerboard rozpoczyna dziś (12 czerwca) kampanię, która ma w tym pomóc. Firma wprowadza na rynek ProVantage SmartKraft Brown oraz White - harmonijne rozwiązanie opakowaniowe, które – jak przekonuje – zapewni klientom spokój ducha. Koniec z kompromisami; te dwa gatunki papieru do produkcji tektury falistej zapewniają idealną równowagę między zrównoważonym rozwojem, wytrzymałością i możliwością zadruku, gwarantując spokój potrzebny przy podejmowaniu decyzji dotyczących opakowań.

Dwuwarstwowe papiery zostały wykonane w 100% z włókien pierwotnych (warstwa wierzchnia) oraz w 100% z włókien pochodzących z recyklingu (warstwa spodnia), dzięki czemu stanowią idealny miks zrównoważonego rozwoju, wytrzymałości, opłacalności i możliwości zadruku. Podobnie jak wszystkie papiery Mondi Containerboard, również te nowe nadają się do 100% recyklingu i są wykonane w całości z odpowiedzialnie pozyskiwanych surowców.

Gatunki ProVantage SmartKraft łączą w sobie włókna pierwotne i z odzysku oraz są dostępne zarówno w wersji brązowej, jak i białej, co ma pomóc w zminimalizowaniu ich wpływu na środowisko przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów jakości i wytrzymałości. Te gatunki papieru do produkcji tektury falistej, dzięki zastosowaniu odpowiedzialnie pozyskiwanych surowców, są idealnie dostosowane do potrzeb handlu elektronicznego, detalicznego i opakowań FMCG.

Moment na kampanię nie mógł być lepszy, ponieważ obecnie realizujemy wartą 95 milionów euro modernizację fabryki tektury falistej Mondi Świecie w Polsce, aby jeszcze wydajniej obsługiwać klientów dzięki skróceniu czasu realizacji zamówień i dodatkowym opcjom gramatury. Nasi klienci potrzebują wysokowydajnych, zrównoważonych rozwiązań z obszaru papieru i opakowań, a my możemy im to zaoferować dzięki naszej rozszerzonej gamie papierów do produkcji tektury falistej ProVantage - mówi Gijs Huisman, dyrektor ds. sprzedaży tektury falistej w Mondi.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mondi