Osiemnasta instalacja memjetowej drukarki Vortex 850/851R
30 Oct 2014 13:06

Rewolucyjna technologia Memjet zastosowana w obsypanych nagrodami drukarkach etykiet Vortex 850/851R znajduje kolejnych zwolenników, a oficjalny dystrybutor w Polsce, firma Reprograf SA przeprowadziła z sukcesem osiemnaste wdrożenie tego przełomowego rozwiązania.

Drukarka Vortex RTI Digital Memjet drukuje w pełnym kolorze etykiety z roli na rolę do maksymalnej szerokości 220mm. Wydruk jest szybki (30 cm/s)oraz wysokiej jakości, zawdzięczanej opatentowanej przez producenta głowicy wraz z atramentami. Robocza rozdzielczość wydruku to 1600dpi, a głowica drukująca posiada 70tys dysz z atramentem.

Wielką zaletą tej technologii jest niewątpliwie fakt, że drukarka może zadrukować zarówno jedną, jak i tysiące etykiet bez kosztów przygotowania i strat materiałowych. Może także drukować w trybie monochromatycznym zarówno kody kreskowe, jak i grafikę. Pracuje ze wszystkimi programami działającymi w systemie Windows. Jest dedykowana do druku małych i średnich zmiennych nakładów, wszędzie tam gdzie inne metody druku są kosztowne i nieefektywne.

Źródło: Reprograf