Pack Druk Instaluje Eagle Systems Cold Foil
6 Feb 2015 09:15

Firma Eagle Systems rozpoczęła nowy rok od kolejnej instalacji urządzenia do aplikacji folii w linii z maszyną Komori LS 40 w drukarni Pack Druk w Toruniu. Instalacja i wdrożenie odbyło się w ciągu dwóch dni roboczych. Jest to już 26 instalacja systemu do aplikacji folii firmy Eagle Systems zainstalowana na świecie.

Po dwudniowej instalacji i dwudniowych testach prezes Pack Druk Marek Uszok oznajmił z satysfakcją: „Jesteśmi w 100% gotowi do produkcji. Planujemy w najbliższym czasie rozpocząć produkcje z zastosowaniem aplikacji folii. Instalacja została przeprowadzona zgodnie z harmonogramem oraz naszymi wymogami.”

„Decyzja o nabyciu Eagle Systems Cold Foil otworzyła nowe i unikalne możliwości, gwarantując niezwykle cenną wartość dodaną w ofercie drukarni. Profesjonalna załoga Pack Druk jest jedną z najlepszych, jaką miałem okazję szkolić i z którą mogłem pracować. Jestem pełen podziwu co do zaangażowania oraz wiedzy, jaką posiadają pracownicy tej firmy Pack Druk” -oświadczył z zadowoleniem Mike King, prezes Eagle Systems.

Źródło: Eagle Systems