Personalizacja jeszcze bardziej korzystna: usługa Rajaprint w majowej promocji
15 May 2015 09:33

W maju na odwiedzających platformę internetową www.rajapack.pl czekają nie tylko rabaty na bestsellerowe opakowania. Firma Rajapack przygotowała dla swoich klientów również ofertę specjalną – do 31 maja zamawiający taśmy samoprzylepne z nadrukiem za pomocą narzędzia Rajaprint otrzymają usługę nadruku za darmo. Tym samym personalizacja stała się jeszcze bardziej korzystna.

Kartony wysyłkowe Rajapost, opakowania na książki Rajabook, woreczki strunowe Rajagrip, folia i koperty bąbelkowe Rajabul – te i inne bestsellerowe materiały opakowaniowe z oferty 2500 produktów firmy Rajapacksą dostępne z rabatami sięgającymi nawet 35%. Promocje cenowe to jednak nie wszystko. Tylko do 31 maja klienci sklepu internetowego Rajapack będą mogli bezpłatnie wypróbować usługę Rajaprint. Aby skorzystać z oferty i zaprojektować taśmę samoprzylepną z indywidualnym nadrukiem, wystarczy zamówić od 48 do 180 rolek taśmy pakowej w zależności od jej rodzaju.

Rajaprint – dlaczego warto?

Usługa Rajaprint dostępna na stronie www.rajapack.pl pozwala stworzyć kompletny projekt taśmy pakowej spójnej z identyfikacją wizualną marki. Korzystając z przejrzystego menu, klient może całkowicie samodzielnie dopasować każdy element taśmy – rozmiar, kolor i przede wszystkim sposób wizualizacji firmowych haseł, nadruków oraz logotypów. W ten sposób użytkownicy mogą także zaprojektować taśmy okolicznościowe lub dedykowane klientom. Gotowy wzór można następnie zapisać. Kompatybilne ze sklepem www.rajapack.pl narzędzie Rajaprint umożliwia płynne przejście od etapu projektowania do procesu składania zamówienia.

Podstawowe narzędzia personalizacji

Majowe promocje firmy Rajapack stanowią doskonałą wiadomość dla wszystkich tych, którzy pragną wzmocnić wizerunek firmy i nadać nową jakość swoim usługom. Jedną z dróg do osiągnięcia tych celów jest personalizacja kontaktów z klientem na wielu poziomach – od komunikacji mailowej po oznakowanie przesyłek pocztowych. Oferowane przez firmę Rajapack wysokiej jakości, ergonomiczne i solidne opakowania, a także proste w obsłudze narzędzie personalizacji z pewnością pomogą osiągnąć ten cel każdemu przedsiębiorstwu.

Źródło: Rajapack