Pokaz mody RaflaArt na Joulupukki 2014
12 Jan 2015 12:15

Zapewne wielu z Was widziało nasze laminaty etykietowe na butelkach od szamponów oraz na innych opakowaniach, ale czy kiedykolwiek przyszło Wam do głowy, aby ubrać się w kreację wykonaną z tych materiałów? Dowiedliśmy, że jest to możliwe!
Chcieliśmy spojrzeć zupełnie z nowej perspektywy na laminaty, których produkujemy dziennie miliony metrów kwadratowych na całym świecie. Dlatego podjęliśmy współpracę z utalentowaną polską projektantką mody Agnieszką Ostrowską, która zaprojektowała i wykonała ze swoim zespołem 11 kreacji z materiałów wierzchnich oraz 2 z materiałów samoprzylepnych.
Kreacje zostały zaprezentowane przez pracowników UPM Raflatac Polska z działu sprzedaży, obsługi klienta oraz produkcji na imprezie dla polskich klientów w grudniu 2014 roku. W trakcie imprezy został także rozdany klientom kalendarz RaflaArt 2015, w którym znalazły się wszystkie kreacje sfotografowane w fabryce UPM Raflatac w Biskupicach Podgórnych. Suknie i kostiumy wykonane zostały tylko na tę okazję i nie są przeznaczone do codziennego użytkowania.
“Laminaty samoprzylepne to różnorodne materiały, ale zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów – drukarni etykiet – efekt końcowy był zaskakujący. Ten projekt jest wspaniałym przykładem, jak wiele można osiągnąć, myśląc odważnie i grając zespołowo.” – komentuje Przemysław Różycki, Dyrektor Sprzedaży UPM Raflatac Polska.

Źródło: UPM Raflatac