POLIGRAFIA 2015 na nowo
24 Apr 2015 09:54

Jednym z filarów spotkań targowych są prezentowane przez wystawców nowości. Stanowią one wizytówkę tego, czego można spodziewać się w branży i jakie trendy obowiązywać będą w najbliższym czasie. Z Gwiazdami Poligrafii można zapoznać się na stronie www.poligrafiaexpo.pl. Wśród nich można wymienić produkty następujących wystawców:

Trojan2: cyfrowy system rolowy drukujący etykiety, który zaprezentuje firma HKM. Może drukować w pełnym kolorze etykiety bardzo wysokiej jakości, przy zachowaniu niskich kosztów druku. Trojan2 wyposażony został w nowoczesne serwonapędy z precyzyjnymi przekładniami planetarnymi, wysokiej klasy obustronną ramę nadającą wyższą stabilność platformie, elektroniczny system prowadzenia wstęgi, zintegrowany stół do łączenia wstęgi, automatyczny system czyszczący, system automatycznej kontroli naciągu i pojemnościowy ekran dotykowy 15.6'' oraz intuicyjne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie. Dzięki precyzyjnym sensorom Trojan2 bez problemu jest w stanie zadrukowywać wcześniej wycięte etykiety. Dodatkowo, by ograniczyć do minimum operacje manualne i serwisowe, maszyna została wyposażona w zaawansowany system samozarządzający, zaprojektowany przez TrojanLabel specjalnie na potrzeby Trojan2.

Firma Intergrafix przedstawi przystawkę do złocenia do Heidelberg T i GT, która jest zawansowanym narzędziem, do złocenia, która zapewnia wysokiej jakości rozwiązania i doskonale odnajduje się na bardzo wymagającym rynku HOT STAMPINGU. Zaawansowana technologicznie przystawka jest kompaktowym urządzeniem, które z łatwością może zostać zamontowana do Heidelberga model T26cmx38cm ( 10”x15”) lub GT 34cmx46cm (13”x18”) W kilka minut Twoja maszyna może zostać przemieniona na nowoczesną złociarkę z możliwością tłoczenia. do takich prac jak kartki okolicznościowe, zaproszenia, opakowania, etykiety.

Odpylacz NE250 to nowość od Nestor. Firma stworzyła koncept systemu modularnego odpylacza NE 250 , który w przypadku dogodnych warunków budowlanych (miejsce w hali produkcyjnej) klienta pozwala zastosować korzystne rozwiązania technologii po znacznie niższych kosztach.

Podczas tegorocznych targów będzie można podziwiać także nowości firmy Interprint: rotacyjna maszyna sztancująca BSR 550 Servo szwajcarskiej firmy BOGRAMA – umożliwiająca m.in. przycinanie, perforowanie, bigowanie, wykrawanie materiałów z podkładem klejowym, „ślepe tłoczenie“ .

Więcej Gwiazd Poligrafii 2015 na www.poligrafiaexpo.pl