Polpak na targach interpack 2017
12 Apr 2017 09:15

_mg_1480Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja odbywających się co trzy lata międzynarodowych targów maszyn pakujących, pakowania i maszyn cukierniczych – interpack 2017. 50-letnia historia tego wydarzenia ugruntowała jego pozycję na rynku, czyniąc je największymi i najważniejszymi targami w branży opakowaniowej. Wśród tysięcy wystawców z całego świata nie mogło zabraknąć firmy Polpak, wiodącego producenta maszyn pakujących i dostawcy zamknięć do opakowań i opakowań kosmetycznych.

Maszyny przyszłości

W tym roku dział maszyn firmy Polpak zaprezentuje odwiedzającym maszynę Polpak D2000 - do formowania i napełniania torebek kształtowych typu doypack, oraz drugie urządzenie, którym będzie prototypowy układ do pakowania krokietów w tackę, współpracujący z robotem sześcioosiowym.

Funkcjonalne i innowacyjne opakowania

Na stoisku firmy Polpak pojawią się również produkty działu Polpak Packaging, który jest dostawcą zamknięć do opakowań i opakowań kosmetycznych. Produkty Polpak Packaging dedykowane są głównie branżom chemii gospodarczej i kosmetycznej. W ofercie kliecim.in. spryskiwacze, spieniacze, które doskonale sprawdzą się w produkcji różnego rodzaju środków chemicznych, czyszczących, a także żrących gdyż wyposażone w plomby CRC zamknięcia gwarantują bezpieczną aplikację medium. Dozowniki, atomizery, nakrętki, słoje czy opakowania airless to rozwiązania idealne dla przemysłu kosmetycznego. Szeroka gama produktów sprawia, że w ofercie Polpak Packaging można znaleźć opakowanie do właściwie każdego kosmetyku, od artykułów fryzjerskich, przez mydła w płynie, balsamy do ciała aż po kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Szczególną uwagę warto zwrócić jednak na niezwykle popularne ostatnio butelki silikonowe dostępne w różnych pojemnościach i kolorach, wyposażone w praktyczne przyssawki i wypustki masujące. Funkcjonalność, innowacyjność, a także wysoka jakość wykonania wszystkich opakowań gwarantuje doskonałą ochronę medium między innymi przed działaniem czynników zewnętrznych, pozwalając na zachowanie w pełni właściwości produktu przez cały czas użytkowania. Z kolei klasyczny, lecz nieszablonowy design opakowań daje możliwość wyboru między minimalistycznym projektem, a bogatszym zdobieniem połączonym np. z uszlachetnianiem tworzywa, dzięki czemu odbiorca może stworzyć indywidualny projekt kosmetyku nieuwarunkowany przez samo opakowanie.

Oczywiście w przypadku obu działów oferta produktowa jest o wiele szersza i nie sposób zawrzeć jej w kilku zdaniach tekstu. W związku z tym firma Polpak serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia firmowego stoiska w hali 8A, gdzie specjaliści opowiedzą Państwu o pozostałych produktach dostępnych w ofercie obu działów, a także odpowiedzą na nasuwające się pytania i wątpliwości.

Źródło: Polpak

pp_d

dsc_4820_b

dsc_0210_b_clear

dsc_4762_b