Primera oferuje 10% więcej tonera w starej cenie
31 Jul 2014 09:22

Firma Primera Technology, jeden z czołowych producentów specjalistycznych maszyn drukujących, ogłosiła zwiększenie pojemności kartridżów z kolorami CMYK przeznaczonych do cieszących się popularnością modeli cyfrowych drukarek do etykiet CD1200e oraz CX1000e. Wcześniej wydajność kartridżów przeznaczonych dla serii CX oceniano na 15 tys. arkuszy w standardzie ISO; obecnie wynosi ona 16,5 tys. arkuszy – o 10% więcej niż dotychczas. Cena kartridżów pozostaje bez zmian.

„Jesteśmy zadowoleni z możliwości zaoferowania 10% więcej tonera w każdym kartridżu za tę samą cenę” - powiedział Mark D. Strobel, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Primera. „Nasi klienci, pytani o zakres usprawnień w naszych bestsellerowej drukarce CX1200e Digital Color Label Press, najczęściej wymieniali redukcję kosztów druku etykiet. Wsłuchaliśmy się w ich prośby i zareagowaliśmy tak szybko, jak to było możliwe.”

Tonery o zwiększonej pojemności można już kupić w USA i Kanadzie, krajach EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka) oraz Azji i Pacyfiku.

Na podstawie informacji firmy Primera opracował TK