RafCycle z nagrodą WorldStar 2024
7 Feb 2024 11:16

Usługa recyklingu RafCycle firmy UPM Raflatac otrzymała nagrodę Worldstar 2024 w kategorii „Materiały i komponenty opakowaniowe” w konkursie Global Packaging Awards organizowanym przez Światową Organizację Opakowań (WPO). Nagrody są wyrazem uznania dla najnowszych osiągnięć w projektowaniu i technologii opakowań oraz wyznaczają praktyczny standard doskonałości w branży, stanowiąc przykład dla innych producentów. W tym roku zwycięzcy WorldStar zostali wybrani spośród 435 zgłoszeń przesłanych z 41 krajów.

RafCycle to usługa recyklingu zużytych podkładów etykietowych oferowana przez firmę UPM Raflatac. Zbiórka i recykling odpadów za pośrednictwem RafCycle pozwala firmom realizować wytyczne gospodarki o obiegu zamkniętym. Usługa RafCycle jest znana ze swojej opłacalności, przejrzystości i praktycznego wsparcia ekspertów, gdy tylko partnerzy tego potrzebują.

Jesteśmy dumni z uzyskania nagrody WorldStar 2024 dla usług recyklingu RafCycle – powiedział Juha Virmavirta, dyrektor Rozwiązań RafCycle w UPM Raflatac. Ta nagroda nie tylko potwierdza naszą wiedzę i zaangażowanie we wspieranie gospodarki o obiegu zamkniętym, ale również w pomaga w budowie zaufania z naszymi cenionymi klientami, partnerami i akcjonariuszami. Usługa RafCycle już teraz ma ponad 400 partnerów w skali globalnej i z niecierpliwością czekamy na dalsze rozwijanie GOZ wspólnie z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami.

Opracowano na podstawie informacji firmy UPM Raflatac