Rajapack na targach Packaging Innovations 2015
8 Apr 2015 08:26

Już po raz siódmy odbędą się w Warszawie Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations – największa tego typu impreza w Europie Środkowo -Wschodniej. W gronie wystawców z Polski i zagranicy swoją ofertę zaprezentuje Rajapack, spółka należąca do opakowaniowej Grupy RAJA.

9 i 10 kwietnia 2015 r. Halę EXPO XXI, w której najwięksi producenci opakowań w Europie zaprezentują swoje usługi, odwiedzą m.in. projektanci i technolodzy opakowań, przedstawiciele działów marketingu i menadżerowie marek. Spotkanie w takim gronie będzie okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów. Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji – warsztaty kreatywne, panele wykładowe i prezentacje. O urozmaicenie programu targów zadbali również liczni wystawcy.

Na stanowisku należącym do Rajapack firmowi specjaliści będą prezentować próbki wielu bestsellerowych produktów firmy, takich jak kartony wysyłkowe Rajapost, woreczki Rajabag, tuby kartonowe, taśmy samoprzylepne Rajatape, kieszenie samoprzylepne Rajalist oraz folię bąbelkową. To tylko część propozycji z oferty liczącej ponad 2500 produktów. Goście odwiedzający stanowisko Rajapack będą mieli również okazję przekonać się, jak działają najnowsze urządzenia do produkcji wypełniaczy papierowych FillPak TT Cutter oraz kompaktowe maszyny MINI PAK’R służące do wytwarzania wypełniaczy z powietrzem. Rajapack przygotował dla uczestników i gości targów specjalne kody rabatowe do wykorzystania w sklepie internetowym na zakupy całego asortymentu. Bestsellery prezentowane na targach będzie można nabyć ze zniżką 10%.

Źródło: Rajapack