Rewolucyjne innowacje firmy Cognex na targach Automaticon
26 Feb 2015 09:49

Nowe modele kamer do zadań inspekcyjnych, innowacyjne i wydajne przemysłowe systemy odczytu kodów ID, ale też najnowsze systemy trójwymiarowe zostaną zaprezentowane przez spółkę Cognex w stoisku M11 w hali nr 4 na targach Automaticon 2015. Od 17 do 20 marca br. w Warszawie oprócz sprawdzonych technologii będzie można również zobaczyć najnowsze produkty, które w tym roku firma oferuje swoim klientom.

Należy do nich ciągle udoskonalana seria DataMan 300 i jej ulepszona wersja 302X przeznaczona dla najbardziej wymagających aplikacji odczytu kodów ID nawet na najszybszych liniach. Będzie można również zobaczyć DataMan 503 lub produkty z serii DataMan 50/60, w której małe rozmiary łączą się ze sporą wydajnością i są idealne do montażu w bardzo ciasnych przestrzeniach linii produkcyjnych i w maszynach. Uczestnicy targów będą także mogli zobaczyć bardzo wydajne czytniki ręczne z serii DataMan 8100 i 8500, które w tej chwili są najwydajniejszymi czytnikami kodu kreskowego na rynku.

Zwiedzającym ekspozycję zostanie również zaprezentowane oprogramowanie Cognex Designer, wydajna jednostka sterująca do widzenia komputerowego VC5 lub laserowe sensory przemieszczenia 3D i nowe modele kamer przemysłowych.

Szczegółowe informacje o nowościach znajdują się na stronach internetowych Cognex www.cognex.com, informacje w języku polskim na stronach http://www.industrymedia.eu/pl/.

Źródło: Cognex