Rotax upraszcza druk na butelkach
17 Sep 2015 09:55

Firma Azonprinter oferuje jedyny na rynku system 'Plug and Play' (podłącz i używaj), który służy do zadruku butelek farbami UV. Rotax – bo tak nazywa się innowacja firmy Azonprinter - umożliwia cyfrowy, 360-stopniowy zadruk szerokiej gamy materiałów na okrągłych i owalnych obiektach. Możliwości druku zostały obecnie zdublowane dzięki specjalnie zaprojektowanej obrotowej przejściówce; dzięki niej możliwe jest obsługiwanie wielu cylindrycznych obiektów o średnicy od 41 do 127 mm oraz wysokości do 279 mm.

Nowa przejściówka umożliwia wykonanie większej liczby zróżnicowanych aplikacji i druk na cylindrycznych i stożkowatych obiektach, takich jak butelki na piwo i wino, kubki, świeczki, tubki, puszki, pojemniki, wazy, puchary i znacznie więcej. Rotax zapewnia wydajność druku cylindrycznego i pozwala na precyzyjne pokrywanie obiektów zarówno białą farbą, jak i pełną gamą kolorów.

Instalacja Rotaxa jest szybka i prosta, a sterowanie jego pracą przebiega bezproblemowo. Dzięki zasadzie 'Plug and Play' uruchomienie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy umieścić przejściówkę na drukarce i włożyć wtyczkę. Przyjazne dla użytkownika ustawienia i funkcje, proste kroki instalacyjne, intuicyjna obsługa to tylko niektóre z cech, które zaspokoją potrzeby klientów.

Na podstawie informacji firmy Azonprinter opracował TK