Rozpoczęcie współpracy firmy NoeCHa z firmą Jetpol
9 May 2016 13:04

Na podstawie zawartej w ostatnim czasie umowy pomiędzy obiema firmami, Jetpol rozpocznie promocję oraz sprzedaż przemysłowej cyfrowej drukarki wielkoformatowej UV-LED firmy NoeCha na rynku polskim.

Jetpol to firma, którą tworzą profesjonaliści związani z drukiem wielkoformatowym od 15 lat. W ofercie firmy znajduje się sprzęt, media oraz oprogramowanie do obsługi drukarń. Swoją renomę na rynku firma Jetpol zyskała poprzez serwis oraz doradztwo świadczone dla klientów w zakresie druku wielkoformatowego w całej Polsce.

Tegoroczne targi drupa będą doskonałą okazją, aby oficjalnie rozpocząć współpracę. Na stoisku targowym NoeCha klienci będą mogli zobaczyć dobrze znany model Noecha1 oraz przyjrzeć się nowemu modelowi o nazwie NoeCha DOT1. NoeCha zaprezentuje po raz pierwszy na świecie model NoeCha DOT1 wraz z ulepszeniami, który jest kompaktową wersją przemysłowej drukarki Noecha1. Podczas targów goście będą mogli przyjrzeć się na żywo prezentowanym sprzętom.

„Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do nowego partnerstwa. Jetpol jest firmą posiadającą dużą wiedzę techniczną o rynku InkJet w Polsce, będącą w dobrych relacjach ze swoimi klientami oraz świetnie znającą ich potrzeby oraz oczekiwania. Spodziewamy się samych korzyści z nowej współpracy już podczas targów drupa” – powiedział Fabio Brioschi, COO firmy NoeCha.

„Jetpol to firma, która od lat skupia się na sprzętach z najwyższej półki. Jesteśmy dumni z faktu, iż NoeCha udzieliła naszej firmie możliwości dostarczania klientom w Polsce najnowocześniejszej drukarki dostępnej na rynku. Naszym celem jest budowa marki oraz wprowadzanie produktów NoeCha na rynek polski. Jesteśmy przekonani, iż nasza współpraca zaowocuje wieloma usatysfakcjonowanymi klientami w Polsce” – powiedział Artur Szunejko, właściciel firmy Jetpol.