RPC Superfos prezentuje opakowanie karmy dla zwierząt
4 Aug 2014 09:49

Nowe kwadratowe opakowanie tworzywowe RPC Superfos do karmy dla zwierząt oferuje znakomitą alternatywę dla tradycyjnych tacek aluminiowych. Opakowanie z możliwością ponownego zamykania minimalizuje wydobywanie się zapachów i chroni zawartość. Produkt dostępny jest w wersjach pojemnościowych 115 ml lub 100 g, doskonałych do mniejszych posiłków. Dodatkowe zalety to duża prędkość napełniania oraz fakt, że kwadratowe opakowanie jest odpowiednie do sterylizacji w autoklawie. Ponadto oferuje ono ochronę barierową przed promieniami UV i barierę tlenową wydłużającą trwałość zawartości.

Dodatkowo etykietowanie w formie w zakładach RPC Superfos pozwala wyróżnić produkty na półce na konkurencyjnym rynku. Jak zauważył Torben Nielsen, dyrektor handlowy na Włochy i Maltę w RPC Superfos Region South East: „Jako konsumenci skłonni jesteśmy kupić coś, co wygląda smacznie, zdrowo i atrakcyjnie – nie tylko dla nas, ale także dla naszych czworonożnych przyjaciół.”

„Etykietowanie w formie czyni cuda: pozwala pokazać kuszący obraz pysznych kąsków karmy, wstawić przejrzystą tabelę wartości odżywczych lub wywołać w odbiorcach emocje poprzez obrazy ślicznych zwierzaków. Niezależnie od projektu producenci karmy dla zwierząt mogą liczyć na najwyższej jakości druk na wszystkich powierzchniach. To nowoczesne opakowanie RPC Superfos pozwala teraz producentom karmy odejść od typowych tacek aluminiowych”.

Źródło: Grupa RPC