SAM EUROPE na targach ICE w Monachium
7 Mar 2022 07:23

Technologia SAM (Sung An Machinery Co., Ltd) ma wpływ na nasze życie każdego dnia. Maszyny SAM są używane do produkcji materiałów opakowaniowych, które utrzymują świeżość naszych ulubionych produktów w sklepie spożywczym oraz zapewniają bezpieczeństwo i ochronę artykułów w aptece. Również produkty, jak dekoracyjne drukowane papiery ścienne i meblowe, folie do przyciemniania szyb, zasilacze do urządzeń mobilnych, a nawet sprzętu gospodarstwa domowego, mają związek z szeroką gamą technologii firmy SAM.

Innowacyjne maszyny firmy SAM produkują etykiety wrażliwe na nacisk, silikonowy papier rozdzielający, taśmy odbijające światło i taśmy maskujące, cyfrowe systemy obrazowania lub hologramy.

Portfolio produktów SAM obejmuje: linie do ekstruzji powlekającej, maszyny do laminacji wodnej, rozpuszczalnikowej i bezrozpuszczalnikowej, maszyny powlekające i lakierujące, maszyny drukujące rotograwiurowe i suszarki flotacyjne.

SAM ze swoim biurem SAM EUROPE będzie po raz kolejny obecny na targach ICE Europe w Monachium, w terminie 15 do 17 marca.

To już 12 edycja targów International Converting Exhibition odwiedzanej przez specjalistów i producentów z szeroko pojętej branży konwertowania i przetwórstwa materiałów giętkich.

Dlatego nie mogło na niej zabraknąć firmy SAM Europe i ich polskiego przedstawiciela firmy Technograph. Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem na stoiku SAM EUROPE – hala A6, stoisko 464.

Opracowano na podstawie informacji firmy Technograph

 

error: Kopiowanie zabronione!