Sato poszerza serię NX o 6-calową przemysłową drukarkę termiczną
8 Apr 2015 09:46

Firma Sato, globalny dostawca rozwiązań Auto-ID, które wspierają siłę roboczą i usprawniają operacje druku, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek nowej, 6-calowej przemysłowej drukarki termicznej CL6NX, zapewniającej intuicyjną obsługę, łatwą integrację oraz wytrzymałość urządzeń klasy przemysłowej. CL6NX to idealne rozwiązanie do zastosowań z zakresu produkcji, magazynowania, logistyki łańcucha dostaw, ochrony zdrowia i handlu detalicznego. Nowa drukarka jest łatwa do skonfigurowania i skalowania, co zapewnia proste wdrożenie globalne.

Seria NX to nowa generacja drukarek termicznych Sato z zaawansowaną obsługą kodów kreskowych, zestawów znaków i interfejsów komunikacyjnych. Stworzona przez globalną sieć badawczo-rozwojową firmy Sato, seria NX łączy udoskonalone funkcje wraz ze światowej klasy designem, zapewniając przekraczające oczekiwania rozwiązania z zakresu drukowania.

„CL6NX opiera się na sukcesie drukarki CL4NX, która stała się wyznacznikiem zmian zarówno w firmie Sato, jak i w całej branży. Zaawansowana technologia oraz innowacyjne funkcje serii NX wyznaczają standardy nowej generacji drukarek przemysłowych” - powiedział Noriyasu Yamada, dyrektor ds. planowania produkcji w Sato. „Dzięki poszerzeniu serii NX możemy zaoferować naszym klientom jeszcze większą elastyczność, przy zapewnieniu konkurencyjnej przewagi poprzez zminimalizowanie całkowitego kosztu posiadania oraz zwiększenia wydajności”.

Seria NX została zaprojektowana z myślą o prostej obsłudze oraz integracji z istniejącymi systemami, przy jednoczesnym dążeniu do zrównoważonej innowacji poprzez zastosowanie bezrdzeniowej taśmy, która eliminuje odpady, a także zapewni najwyższą efektywność energetyczną w celu zmniejszenia kosztów energii i zużycia.

Najważniejsze cechy nowej drukarki CL6NX:

- Łatwa obsługa dzięki 3,5-calowemu kolorowemu wyświetlaczowi oraz zainstalowanym/konfigurowalnym samouczkom wideo;

- Łatwa konserwacja dzięki możliwości wymiany głowicy drukującej i wałków dociskowych bez użycia narzędzi;

- Doskonała stała jakość wydruku w szerokim zakresie materiałów eksploatacyjnych;

- Najlepsza w swojej klasie wytrzymałość dzięki konstrukcji z odlewu aluminium;

- Szczytowa moc obliczeniowa, przepustowość i pojemność pamięci;

- Niezrównane możliwości w zakresie komunikacji i emulacji;

- Przystosowana do globalnego wdrożenia dzięki ponad 30 językom interfejsu oraz ponad 40 zestawom znaków wydruku.

Więcej informacji na temat drukarki CL6NX i serii NX można znaleźć na stronie www.Satoeurope.com/pl/produkty/drukarki/drukarki-przemyslowe/clnx-series.aspx

Źródło: Sato