SCORPIO Sp. z o.o. generalnym importerem zgrzewarek Miller Weldmaster
20 Aug 2015 07:52

Miller Weldmaster, światowy lider w zakresie rozwiązań do zgrzewania tkanin technicznych, oraz SCORPIO Sp. z o.o., czołowy polski dystrybutor maszyn i materiałów poligraficznych, rozszerzyły współpracę, w efekcie której łódzka firma została generalnym importerem wszystkich produktów amerykańskiego producenta.

Tym samym firma SCORPIO, która dotychczas oferowała głównie popularne zgrzewarki z serii Triad dla sektora reklamowego, przejęła do dystrybucji całe portfolio rozwiązań Miller Weldmaster, które obejmuje zgrzewarki na gorący klin i na gorące powietrze dla takich sektorów produkcji jak: plandeki, hale namiotowe, rolety, markizy, filtry, geomembrany, worki opakowaniowe i wiele innych. Efektem rozszerzenia współpracy są już pierwsze wspólne instalacje zgrzewarek T300 Extreme.

Miller Weldmaster to amerykańska firma z ponad 40-letnią tradycją w branży przemysłowej, oferującą innowacyjne rozwiązania do zgrzewania różnymi technologiami materiałów technicznych. W ofercie producenta są zarówno wolnostojące zgrzewarki, jak i dedykowane modułowe systemy do łączenia materiałów za pomocą gorącego klina, gorącego powietrza, a także impulsowo. Oferowane przez Miller Weldmaster rozwiązania mogą też być dopasowane do specjalnych wymagań klientów i wkomponowane w ich linie technologiczne.

Źródło: Scorpio