Sistrade na konferencji druków zabezpieczonych HSP Europe 2015
19 Mar 2015 10:38

Firma Sistrade uczestniczy jako wystawca w konferencji druków zabezpieczonych– HSP Europe 2015 w Budapeszcie (23 – 25 marca).

Rozwój Sistrade oraz rosnące znaczenie rynku druków zabezpieczonych przyczyniły się do decyzji udziału w kolejnej konferencji High Security Printing. Konferencja ta odbędzie się równolegle z wystawą branżową z ponad 40 dostawców promujących najnowsze innowacje z druków zabezpieczonych, papieru i farb, zabezpieczeń cyfrowych i uwierzytelniania.

Sistrade zaprasza na stoisko C6, gdzie zaprezentuje system Sistrade MIS dedykowany dla branży High Security Printing, gdzie kluczem są funkcjonalności integrujące informacje z poszczególnych działów oraz sposoby zabezpieczeń danych zawartych w systemie. Branża druków zabezpieczonych, w porównaniu do innych sektorów poligrafii, ma również największe wymagania, jeśli chodzi o sposób planowania, harmonogramowania, raportowania oraz monitorowania produkcji. Ważnym czynnikiem jest również aspekt bezpieczeństwa na każdym etapie przepływu informacji. Multijęzyczna platforma system sprawia, że może być on wdrożony w wielu językach. System jest stworzony w 100% w technologii www, dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności systemu poprzez dowolną przeglądarkę oraz z urządzeń mobilnych.

Źródło: Sistrade