Sistrade prelegentem konferencji HSP Asia 2015
20 Jan 2015 12:07

Firma Sistrade wspólnie z Falcon Industrial Service GmbH uczestniczy w konferencji na temat druków zabezpieczonych HSP Asia 2015, która odbywa się w na Filipinach w Manilli w dniach 19-21 stycznia 2015.

High Security Printing Asia 2015 gromadzi specjalistów zajmujących się produkcją banknotów, paszportów oraz dokumentów tożsamości, przede wszystkim z regionów Azji, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. W konferencji bierze udział 25 prelegentów oraz 40 dostawców najnowszych technologii do segment druków zabezpieczonych.

Sistrade wspólnie z Falcon Industrial Service GmbH zaprezentuje system MIS/ERP dedykowany dla branży High Security Printing. Kluczem są tu funkcjonalności integrujące informacje z poszczególnych działów oraz sposoby zabezpieczeń danych zawartych w systemie. Branża druków zabezpieczonych w porównaniu do innych sektorów poligrafii ma również największe wymagania, jeśli chodzi o sposób planowania, harmonogramowania, raportowania oraz monitorowania produkcji. Ważnym czynnikiem jest również aspekt bezpieczeństwa na każdym etapie przepływu informacji.

Multijęzyczna platforma system sprawia, że może być on wdrożony w wielu językach. System jest stworzony w 100% w technologii www, dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności systemu poprzez dowolną przeglądarkę oraz z urządzeń mobilnych.

Źródło: Sistrade