Sistrade uczestnikiem kongresu ECMA
9 Sep 2015 12:07

Sistrade, międzynarodowy dostawca zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP/MIS dla branży opakowaniowej, uczestniczy w ECMA Annual Congress w Bukareszcie w dniach 9-12 września 2015.

Celem kongresu ECMA, odbywającym się w cyklu rocznym, jest szeroko pojęty networking branży opakowaniowej, poznanie nowych trendów i technologii w tejże dziedzinie.

Sistrade MIS|ERP jest elastycznym rozwiązaniem dla producentów opakowań kartonowych. Zawiera funkcjonalności stworzone dla tej gałęzi Poligrafii. Sistrade MIS|ERP wyróżnia się różnorodnością funkcji, które pozwalają na implementację w sektorze poligrafii w dowolnym kraju. Multijęzyczna platforma system sprawia, że może być on wdrożony w wielu językach. System Sistrade MIS|ERP jest stworzony w 100% w technologii www, dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności systemu poprzez dowolną przeglądarkę oraz z urządzeń mobilnych.

Użytkownik nie jest zależny od sprzętu i systemu operacyjnego, może uzyskać dostęp do wszystkich funkcji MIS|ERP za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona, niezależnie od systemu operacyjnego i przeglądarki. Wśród unikalnych rozwiązań dedykowanych dla opakowań kartonowych jest wdrożona baza konstrukcji ECMA (European Carton Makers Association) oraz FEFCO (European Federation of Corrugated Board Manufacturers) oraz możliwość importu konstrukcji poprzez pliki DXF.

Źródło: Sistrade