Sistrade wystawcą na targach drupa 2016
8 Apr 2016 13:02

Firma Sistrade po raz czwarty pojawi się na targach drupa w roli wystawcy. Wystawa, która odbędzie się w dniach 31 maja – 10 czerwca br. w Dusseldorfie, to jedna z najważniejszych imprez skierowanych do branży poligraficznej oraz opakowaniowej.

Sistrade jest producentem zintegrowanego systemu klasy ERP/MIS do zarządzania drukarnią, wdrożonego już w ponad 20 krajach na 4 kontynentach. Posiada odrębne wersje dedykowane dla każdego działu poligrafii – opakowań kartonowych i tekturowych, etykiet oraz opakowań giętkich i produkcji folii. Sistrade MIS|ERP jest rozwiązaniem webowym, dostęp do systemu odbywa się poprzez przeglądarkę internetową zainstalowaną na komputerze, tablecie czy smartphonie. Dzięki temu użytkownik nie jest uzależniony od sprzętu, system operacyjnego czy rodzaju przeglądarki; może korzystać z Internet Explorera, Google Chrome lub Safari.

Na stosiku firmy będzie można zapoznać się z nowymi funkcjonalnościami systemu Sistrade, poznać unikalne rozwiązania dedykowane dla producentów opakowań kartonowych, etykiet czy opakowań giętkich. Dodatkowo przewidziane są wydarzenia tematyczne poświęcone poszczególnym krajom: Portugalii, Niemcom, Hiszpanii, Polsce, Zjednoczonym Emiratom Arabskim, Turcji, Włochom oraz Słowenii.

Źródło: Sistrade