Sistrade wystawcą na targach Gulf Print & Pack 2015 w Dubaju
31 Mar 2015 09:41

Po raz drugi firma Sistrade weźmie udział w jednych z największych targach przemysłu poligraficznego i opakowaniowego w regionie MENA (Middle East and North Africa) – Gulf Print & Pack 2015 odbywających się w dniach 13-16 kwietnia w Dubaju.

W regionie MENA Sistrade posiada oddział w Abu Dhabi, sieć partnerów w Dubaju, Bejrucie, Teheranie, Tunisie i Casablance, a także klientów w Libanie (Luna Press i El Yaman Group) oraz w Katarze (Państwową Wytwórnię Papierów Wartościowych należącą do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych). Poprzez uczestnictwo w targach Gulf Print & Pack 2015 Sistrade pragnie zaprezentować klientom swoje zaangażowanie poprzez lokalne wsparcie, a także promować system Sistrade MIS|ERP na rynku regionu MENA.

Podczas czterodniowych targów spodziewanych jest ponad 10 tys. gości, którzy obejrzą ofertę 1700 firm z regionu Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, inwestujących w sprzęt i rozwiązania dla przemysłu poligraficznego i opakowaniowego. Jest to rozwijający się rynek, z prognozą na wzrost branży do 20 mld dolarów w 2016 roku.

Sistrade zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska. Podczas targów zaprezentuje najbardziej aktualną wersję Sistrade MIS|ERP z najnowszymi funkcjami opracowanymi dla opakowań, opakowań giętkich i etykiet. Sistrade MIS|ERP wyróżnia się różnorodnością funkcji, które pozwalają dostosować go do sektora poligraficznego w dowolnym kraju. Multijęzyczna platforma systemu sprawia, że może być on wdrożony w wielu językach, w tym w języku arabskim. System Sistrade MIS|ERP jest stworzony w 100% w technologii www, dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności systemu poprzez dowolną przeglądarkę oraz urządzenia mobilne.

Użytkownik nie jest zależny od sprzętu i systemu operacyjnego, może uzyskać dostęp do wszystkich funkcji MIS|ERP za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona, niezależnie od systemu operacyjnego i przeglądarki.

Źródło: Sistrade