Sistrade wystawcą na targach Ipack i Eurasia w Stambule
29 Aug 2014 09:56

Firma Sistrade dołącza do grona wystawców dwóch imprez targowych odbywających się w Stambule: Ipack (4-7 września) oraz Eurasia Packaging (18-21 września). Zarówno Ipack, jak i Eurasia Packaging są wiodącymi imprezami targowymi w Turcji. Biorąc pod uwagę liczne instalacje na rynku tureckim, uczestnictwo w tychże targach staje się nieodzownym elementem strategii firmy.

Sistrade będzie miało przyjemność zaprezentować najnowsze funkcjonalności, które pojawiły się w najnowszej wersji zintegrowanego system klasy MIS/ERP do zarządzania drukarnią: Sistrade WEB2PRINT – platformy w pełni zintegrowanej z systemem ERP, co umożliwia doskonałe zarządzanie zleceniami zdobytymi przez internet; oraz Sistrade BUSINESS INTELLIGENCE: modułu w 100% opartego na technologii www, pozwalającego w przejrzysty sposób tworzyć raporty definiowane przez użytkownika. Jak przekonuje producent, jest to niezastąpione narzędzie analityczne dla kierowników wyższego szczebla. Pozwala na tworzenie własnych KPI (Key Performance Indicators) dla działu handlowego, zakupowego i produkcyjnego.

Klienci tureccy docenili w systemie Sistrade przede wszystkim ogromne doświadczenie w branży opakowaniowej, architekturę systemu (100% web based) oraz niezwykłą elastyczność. W chwili obecnej system działa w 15 językach.

Należy również wspomnieć, iż system SISTRADE dostępny jest na tablet oraz telephony komórkowe.

Źródło: Sistrade