Sistrade wystawcą targów Labelexpo Europe
11 Sep 2015 12:50

Po raz czwarty firma Sistrade dołącza do grona wystawców targów Labelexpo Europe, najważniejszej imprezy targowej sektora etykietowego, która odbędzie się w Brukseli w dniach 29 września – 02 października 2015. Labelexpo zgromadzi ponad 600 wystawców w 8 halach wystawienniczych.

Uczestnictwo w targach podkreśla silną role Sistrade jako dostawcy zintegrowanych systemów informatycznych dla segmentu wąskiej wstęgi. Pierwsza wersja aplikacji do zarządzania drukarnią etykietową powstała 15 lat temu, a jej zalety od tego czasu doceniło dziesiątki drukarń etykietowych z 20 krajów.

Podczas targów firma zaprezentuje najnowszą wersję Sistrade MIS|ERP 8.0 z najnowszymi funkcjami opracowanymi dla branży etykietowej. Sistrade MIS|ERP wyróżnia się różnorodnością funkcji, które pozwalają dostosować go do sektora poligraficznego w dowolnym kraju. Multijęzyczna platforma systemu sprawia, że może być on wdrożony w wielu językach. System Sistrade MIS|ERP jest stworzony w 100% w technologii www, dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z funkcjonalności systemu poprzez dowolną przeglądarkę oraz urządzenia mobilne.

Użytkownik nie jest zależny od sprzętu i systemu operacyjnego, może uzyskać dostęp do wszystkich funkcji MIS|ERP za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona, niezależnie od systemu operacyjnego i przeglądarki.

Źródło: Sistrade