Słoik dla Tangerine Confectionery: węższy, ale nie mniej imponujący
19 Dec 2014 09:44

Nowy, węższy słoik, który nie traci nic z efektu na półce w stosunku do swojego większego poprzednika, został opracowany dla Tangerine Confectionery przez RPC Containers Blackburn. Formowany wtryskowo słoik PET o pojemności 3,6 litra, wytwarzany w specjalnie zaprojektowanej formie, ma taką samą wysokość co wersja czterolitrowa, przez co wywiera równie silne wrażenie w punkcie sprzedaży.

Wiodący na rynku brytyjskim producent słodyczy przeniósł swoje tradycyjne cukierki z serii Taveners i wysokiej jakości słodycze w polewie czekoladowej Jameson’s do nowych pojemników w stylu klasycznym, które zostały specjalnie zaprojektowane dla klientów Tangerine zaopatrujących się w hurtowniach „cash and carry”.

Przejrzystość przypominająca szkło uwydatnia zawarte wewnątrz kolorowe produkty wysokiej jakości, a szeroka szyjka ułatwiająca dozowanie zamykana jest czarną pokrywką 105 mm z RPC Halstead.

Mówiąc o nowym opakowaniu, Sarah Brown, starszy kierownik marki w Tangerine Confectionery, stwierdziła: „Spore wrażenie zrobiła na nas reakcja zespołu RPC na otrzymane od nas wymagania dotyczące nowych słoików. Nowe, specjalnie zaprojektowane słoiki, mają bardziej tradycyjny styl, który według nas powinien naprawdę przemawiać do odbiorców na rynku hurtowym, oferując także detalistom bardzo atrakcyjny stosunek wartości do ceny. Współpracowaliśmy już z RPC nad szeregiem projektów i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy wspólnie z tym zespołem tworzyć kolejne nowe opakowania do naszych produktów.”

Firma RPC została poproszona o stworzenie tego nowego opakowania ze względu na jej wieloletnią współpracę z Tangerine Confectionery w Pontefract w hrabstwie Yorkshire.

Więcej informacji o Tangerine Confectionery można znaleźć na stronie internetowej www.tangerineuk.net.

Źródło: Grupa RPC