Smurfit Kappa przejmuje Atlas Packaging
20 May 2022 11:00

Smurfit Kappa UK Limited (SKUK), spółka-córka Grupy Smurfit Kappa i zintegrowany producent opakowań z papieru i tektury, poinformował na początku maja o przejęciu firmy Atlas Packaging. Brytyjskie przedsiębiorstwo z Barnstaple w hrabstwie Devon to niezależny dostawca opakowań z tektury falistej o silnej pozycji na lokalnym rynku, co pozwala mu zaspokajać potrzeby szerokiej bazy klientów i dostarczać im rozwiązania o wartości dodanej.

Atlas Packaging specjalizuje się w produkcji opakowań gotowych do sprzedaży (SRP), opakowań prezentowych rozwiązań dla sektora e-commerce, oferując atrakcyjny i szeroki asortyment innowacyjnych produktów.

Eddie Fellows, dyrektor generalny Smurfit Kappa Corrugated UK & Ireland, skomentował: Cieszę się z tego przejęcia i obecności kolejnego profesjonalnie zarządzanego zespołu w Smurfit Kappa. Firma ta posiada ugruntowaną bazę klientów w wielu branżach i cieszy się doskonałą reputacją.

To przejęcie jeszcze bardziej wzmocni naszą zdolność do obsługi rynku brytyjskiego i naszych klientów dzięki innowacyjnym i zrównoważonym rozwiązaniom w zakresie opakowań.

Opracowano na podstawie informacji firmy Smurfit Kappa