Specjalista w zakresie opakowań COM staje się ATS
3 Jun 2015 10:02

Aktywna na rynku międzynarodowym firma ATS-Tanner Banding Systems AG z siedzibą główną w Szwajcarii przejęła niedawno swoje dotychczasowe przedstawicielstwo COM Maszyny Pakujące Sp. z o.o. (Warszawa). Dzięki temu klienci w Polsce mają do bezpośredniej dyspozycji wszystkie kompetencje ATS związane z przemysłowym banderolowaniem.

Podczas długiej i udanej obecności na rynku firma COM reprezentowała w Polsce technologię banderolowania firmy ATS oraz maszyny zgrzewarki Hugo Beck. Właściciele COM przekazali niedawno swoją działalność na ręce ATS. Przedsiębiorstwo nosi teraz nazwę ATS-Tanner Polska Sp. z o.o. Doświadczony zespół specjalistów COM został personalnie wzmocniony a ponadto firma przeniosła się do nowego biura na ul. Gen. L. Okulickiego w Piasecznie.

„Dzięki ATS i Hugo Beck, dwóm liderom rynku europejskiego, możemy realizować różnorodne formy pakowania” - cieszy się Area Sales Manager Bartłomiej Kwiatkowski. Od ponad 25 lat maszyny banderolujące ATS są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie konieczne jest pakowanie przy niewielkim wykorzystaniu materiału dla uzyskania korzyści logistycznych i marketingowych. „Doradztwo, maszyna, materiał do banderolowania i serwis z jednej ręki – to jeden z najważniejszych czynników naszego sukcesu” - wyjaśnia Prezes Zarządu Serge Tanner. W przypadku technologii zgrzewania równie imponująco brzmi nazwa Hugo Beck; specjalista w zakresie pakowania folią i obróbce druku z siedzibą główną w Niemczech oferuje obszerny zakres maszyn i urządzeń.

Według Bartłomieja Kwiatkowskiego technologię banderolowania można również zdefiniować jako „pakowanie, reklamowanie i kodowanie w jednym”. Małe zużycie materiału i przemyślane zautomatyzowane procesy to czynniki, dzięki którym technologia ta jest wyjątkowo ekonomiczna. Zalety te są wykorzystywane we wszystkich branżach, w branży żywieniowej i graficznej, logistyce, produkcji oraz przemyśle farmaceutycznym i merchandisingu. „Banderolowanie za pomocą maszyn ATS oznacza dodatkowo stawianie na uznaną i sprawdzoną szwajcarską jakość” - podsumowuje Serge Tanner.

Źródło: ATS-Tanner Banding Systems AG