Specjalna edycja pojemnika RPC na 20. rocznicę Sasco
25 Sep 2015 10:31

Sasco Sauces świętuje dwudziestą rocznicę firmy, wprowadzając specjalną edycję swojego 10-litrowego pojemnika produkcji RPC Superfos do majonezu Real Mayonnaise.

Wytrzymałe wiaderko RPC Superfos z serii S Range jest formowane wtryskowo z jaskrawobiałego PP, zamykane zieloną elastyczną pokrywką z membraną i wyposażone w mocny uchwyt plastikowy. Oprócz atrakcyjnego trzykolorowego oznakowania firmy Sasco Sauces pojemnik zdobi specjalna czerwona rozetka przypominająca o dwudziestej rocznicy.

Firma Sasco z siedzibą w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii jest czołowym producentem wysokiej jakości majonezu i sosów opartych na specjalnych przepisach. Poza pojemnikami o pojemności 10 litrów firma wykorzystuje wersje 20-, 5- i 2,5-litrowe dostarczane przez RPC Superfos, a opakowanie okolicznościowe wprowadzone z okazji 20. rocznicy zaznacza silne relacje partnerskie między obiema firmami.

„Od lat korzystamy z doskonałej obsługi zapewnianej nam przez RPC” – stwierdził Gary Spicer, właściciel i dyrektor zarządzający Sasco Sauces. „Pojemniki są mocne, a zarazem elastyczne, bezpieczne i idealnie służą naszym potrzebom”.

Źródło: RPC