Środki do konserwacji ogrodzeń w atrakcyjnych pojemnikach S Range
25 Jul 2014 09:39

Produkowane przez RPC Containers Oakham pojemniki S Range o pojemności 7,5 litra zapewniają niezbędne walory praktyczne, ochronę produktu i efekt wizualny w punkcie sprzedaży dla nowej serii środków do konserwacji ogrodzeń dużej sieci sklepów Aldi.

Środek do altan i płotów Deco Style Brushable Shed & Fence dostępny jest w dwóch wersjach – cedr czerwony i dąb. Opakowanie RPC zdobione jest atrakcyjnymi nadrukami offsetowymi w sześciu kolorach, które tworzą wizerunek wysokiej jakości i przyciągają uwagę klientów w sklepie.

Formowany wtryskowo pojemnik polipropylenowy wyposażony jest w pokrywkę z uszczelką zapobiegającą wyciekaniu produktu podczas transportu i przechowywania w sklepie lub w domu. Wytrzymałe opakowanie jest łatwe w użyciu oraz odporne na rdzewienie i wgniecenia.

„Chodziło nam o opakowanie, które zapewniałoby konsumentom wygodę, a także stwarzało na półce silny efekt i atrakcyjny wizerunek” – wyjaśnia Matthew Edwards z firmy Steyport Ltd, która konfekcjonuje produkt dla Aldi.

„RPC zaoferowało nam dokładnie taką wielkość, jakiej potrzebowaliśmy, oraz skuteczne uszczelnienie zapewniające niezawodne opakowanie bez wycieków”.

Źródło: Grupa RPC