Stora Enso na europejskich targach opakowaniowych
10 Sep 2015 12:18

Firma Stora Enso zapowiada swój udział w kilku zbliżających się imprezach wystawienniczych, skierowanych do branży opakowań. Jej dział Consumer Board będzie m.in. obecny na targach FachPack (na stoisku nr 9-621), jakie odbywać się będą w Norymberdze w dniach 29 września – 1 października br.

„Zaprezentujemy na nich nowość z naszej oferty – rozwiązanie, które wyznaczy nowe standardy w dziedzinie opakowań premium i innych produktów poligraficznych. Karton, o którym mowa, został zaprojektowany, by sprostać rosnącym wymaganiom rynku względem wyższej białości, gładkości, sztywności i drukowności. Jesteśmy przekonani, że podłoże to spotka się z równie dużym zainteresowaniem gości odwiedzających organizowane nieco później targi Luxe Pack Monaco” – mówi Jonas Pettersson, wiceprezes ds. zarządzania produktowego i marketingu w dziale Consumer Board firmy Stora Enso.

Targi Luxe Pack Monaco odbywać się będą w dniach 21-23 października, a Stora Enso będzie na nich obecna na stoisku nr RC-18. Z kolei oferta jej działów Consumer Board oraz Packaging Solutions zostanie zaprezentowana podczas targów Scanpack, organizowanych w Göteborgu w dniach 20-23 października br. (na stoisku nr C04-02).

Z myślą o wszystkich wymienionych imprezach wystawienniczych firma przygotowuje specjalną atrakcję - prezentacje bazujące na rozwiązaniu Oculus Rift 3D, wykorzystującym wirtualną rzeczywistość.

Źródło: Stora Enso