Stora Enso na lutowych imprezach targowych poświęconych opakowaniom
27 Jan 2016 11:21

Firma Stora Enso poinformowała, że w lutym br. rozwiązania opakowaniowe oferowane przez jej dział Renewable Packaging zostaną zaprezentowane na kilku imprezach wystawienniczych. Dwie z nich – PCD i Pharmapack – odbędą się w Paryżu, trzecia – Packaging Innovations – w Birmingham.

Na pierwszej z wymienionych wystaw – PCD (Packaging, Comsetics & Design) – uwaga zwiedzających stoisko Stora Enso (nr AF20) zostanie zwrócona w szczególności na nowy karton Performa Brilliance. Jest on przeznaczony do produkcji wysokiej jakości opakowań klasy premium oraz do różnorodnych zastosowań graficznych. Skierowany jest m.in. do przedstawicieli branży kosmetycznej, którzy stanowią jedną z grup docelowych organizowanej w dniach 3-4 lutego na terenie Espace Champerret w Paryżu wystawy. Targi te będą jednocześnie okazją do prezentacji całej oferty Stora Enso Renewable Packaging, obejmującej innowacyjne rozwiązania oraz materiały umożliwiające produkcję luksusowych i jednocześnie przyjaznych dla środowiska opakowań.

Kilka dni później (w dniach 10-11 lutego) w centrum wystawienniczym Paris Expo Porte de Versailles rozpoczną się targi Pharmapack, poświęcone rozwiązaniom opakowaniowym skierowanym na rynek farmaceutyczny. Podczas imprezy Stora Enso zaprezentuje na stoisku nr 1011 propozycje dla firm z tego segmentu rynkowego.

Skandynawskiego producenta nie zabraknie również na brytyjskiej odsłonie – znanych także z naszego rynku – targów Packaging Innovations, jakie odbywać się będą w Birmingham w dniach 24-25 lutego. Tu, na stoisku nr B30, dział Stora Enso Consumer Board zaprezentuje swoją kompleksową ofertę w zakresie produkcji „inteligentnych” opakowań na kosmetyki, napoje, czekoladę, farmaceutyki oraz żywność.

Źródło: Stora Enso