Stora Enso zaprezentowała podłoża do druku cyfrowego podczas Xeikon Café
13 Mar 2015 12:54

Stora Enso wzięła udział w dedykowanym branży opakowaniowej spotkaniu Xeikon Café Packaging Innovations, zorganizowanym przez firmę Xeikon i jej partnerów technologicznych w dniach 10-12 marca w Belgii. Promowała tu podłoża do druku cyfrowego znajdujące zastosowanie przy produkcji opakowań. Będąc prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań oraz jednym z liderów rynkowych w tym obszarze, Stora Enso zaprezentowała swoje doświadczenia m.in. w ramach konferencji technicznej, stanowiącej integralną część Xeikon Café.

„Jako partner firmy Xeikon wzięliśmy udział w tym wydarzeniu już po raz drugi, traktując tego rodzaju inicjatywy jako doskonałe miejsce do dyskusji i spotkań z naszymi odbiorcami” – mówi Peter Daams, menedżer sprzedaży kartonów graficznych Stora Enso w krajach Beneluksu. „Traktujemy je jako idealną okazję, by pozyskać tu nowych, potencjalnych klientów, przekonując ich o wysokiej jakości kartonów Stora Enso dedykowanych drukowi cyfrowemu”.

„Xeikon Café to wydarzenie, podczas którego można zapoznać się z całą gamą sprzętu, znajdującego zastosowanie przy produkcji cyfrowej. Mając wieloletnie doświadczenia na tym rynku zdajemy sobie sprawę z przewagi i zalet naszych podłoży. Marcowe spotkanie było świetną okazją, by dotrzeć z tego typu informacjami do szerszego grona odbiorców” – kontynuuje Peter Daams.

Oferowane przez Stora Enso szerokie portfolio kartonów i powłok barierowych pomaga wielu projektantom i producentom w tworzeniu zoptymalizowanych pod każdym względem opakowań. Produkowane przez firmę podłoża są wykorzystywane przez wielu właścicieli marek do produkcji różnych typów opakowań: na napoje, żywność, farmaceutyki, wyroby tytoniowe, czekoladę, kosmetyki czy dobra luksusowe. Znajdują one również zastosowanie w szeroko rozumianej branży poligraficznej.

Źródło: Stora Enso