Zapraszamy do lektury styczniowego Opakowania!
28 Jan 2019 08:02

Zapraszamy do lektury styczniowego numeru miesięcznika „Opakowanie”, który koncentruje się na tematyce maszyn pakujących. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla naszych czytelników ciekawe artykuły branżowe oraz specjalistyczne.

Wśród materiałów, do których lektury zachęcamy Państwa szczególnie gorąco, znalazły się m.in.: jubileuszowy tekst poświęcony firmie Grawer Polska - niekwestionowanemu polskiemu liderowi w zakresie produkcji matryc do tłoczeń i złoceń oraz jednej z trzech wiodących firm tego typu w Europie - która w tym roku obchodzi 10-lecie swojego istnienia; artykuł Grupy Bobst na temat najważniejszych wyzwań dla producentów opakowań i ich klientów, przed którymi stawia ich nieustannie ewoluujący rynek; materiał Heidelberga o tym, jak druk cyfrowy pomaga w realizacji oczekiwań klientów na wysokiej jakości, personalizowane produkty w niskich nakładach; a także relacja z naszej wizyty w trakcie Dni Otwartych zorganizowanych przez firmę Ulma Polska, podczas których zaprezentowano nowe rozwiązania w ofercie tego producenta maszyn pakujących. Nieodmiennie ciekawa będzie również lektura materiału Ryszarda Warczyńskiego z firmy Packsol, tym razem poświęcona przeglądowi systemów rentgenowskich jako metody zagwarantowania bezpieczeństwa żywności.

Dodatkowo, jak co miesiąc, zamieszczamy na łamach „Opakowania” inspirujące artykuły techniczne z działów "Badania i rozwój" oraz "Packaging Spectrum".