Superfos wzmacnia wizerunek nowej serii produktów remontowych
30 May 2016 08:29

Wiaderko SuperLift o pojemności 8,7 litra z oferty RPC Superfos zostało wybrane do nowej serii produktów remontowych firmy Saint Gobain Construction Products sprzedawanych pod jej znakiem haandlowym u-can.

Pojemnik formowany wtryskowo z polipropylenu jest używany do pakowania trzech zestawów naprawczych „wszystko w jednym” przeznaczonych dla brytyjskich konsumentów podejmujących złożone prace remontowo-budowlane. Szczególnym atutem handlowym serii jest to, że wszystkie przedmioty potrzebne do wykonania naprawy, np. szczotka do szlifowania, szpachla i torby gipsu, są dostępne w jednym opakowaniu.

Funkcjonalny pojemnik SuperLift ma okrągły, stożkowaty kształt i kołnierz ochronny, który zabezpiecza pokrywkę i zapobiega owalizacji pojemników. Dzięki dużym rozmiarom pojemnik mieści różne narzędzia, zapewniając im jednocześnie skuteczną ochronę. Jest to szczególnie ważne w przypadku jednego zestawu obejmującego elastyczną, kwadratową siatkę drucianą, która do czasu użycia musi być chroniona i przechowywana w płaskiej pozycji.

„Wiaderko SuperLift odpowiada naszym wymaganiom bardzo dokładnie” – wyjaśnił Neil Fisher, specjalista ds. zakupów w centralnym dziale zaopatrzenia w Saint Gobain. „Co do kwadratowej siatki drucianej bardzo ważne jest, aby była zabezpieczona i przechowywana całkowicie płasko, co zapewni naszym klientom idealne rezultaty w razie naprawy dziury w ścianie. W ten sposób pojemnik zwiększa zadowolenie klientów z naszych produktów”.

Co równie ważne, etykietowanie w formie tworzy tekst i grafikę bardzo czystej i ostrej jakości. Dzięki temu szczegółowe instrukcje dla każdego produktu do prac remontowych są dobrze czytelne.

„Wiaderko ma uderzający wygląd, a ogólny efekt spełnia wszystkie nasze oczekiwania” – podsumował Neil Fisher, dodając, że projekt wymagał wprowadzenia w krótkim czasie szeregu zmian w grafice.

„Harmonogram prac był napięty, ale zespół RPC Superfos bardzo sprawnie reagował na nasze potrzeby i zapewnił realizację wszystkich planów w terminie”.

Pojemniki SuperLift są dostępne w różnych wielkościach od 2,1 litra po 21,6 litra. Wszystkie można łatwo opróżnić bez rozlewania i kapania, przy właściwym zamknięciu słychać kliknięcie oraz stuprocentowo zabezpieczają zawartość przed wyciekaniem.

Źródło: RPC