Szampańskie butelki
8 May 2015 13:19

Nowa seria polew deserowych wiodącego belgijskiego producenta Colac wykorzystuje specjalnie formowane butelki wielowarstwowe o pojemności 850 ml od RPC Promens Consumer NLw Kerkrade, zapewniające idealne połączenie długiego okresu przechowywania i atrakcyjnego wyglądu na półce.

Stylowa butelka jest wykończona w przyjemnym dla oka kolorze szampańskim, który skutecznie wyróżnia ją wśród innych produktów. Atrakcyjny wcięty kształt oraz kolorowe etykiety i wytłoczone logo Colac na wklęsłej części butelki uzupełniają silny efekt wizualny.

Butelki są formowane z rozdmuchiwaniem z PP/EVOH/PP, co chroni produkty przed dostępem tlenu, zapewniając okres przechowywania w środowisku niechłodzonym do 24 miesięcy.

„Jest to atrakcyjne opakowanie, które koresponduje z wizerunkiem produktów wysokiej jakości, jaki posiadają nasze wyroby, zapewniając jednocześnie wymagany poziom ochrony dla zachowania jakości produktu” – stwierdził Geert Vermeersch z Colac.

Polewy deserowe Colac dostępne są w różnych smakach, m.in. wiśniowym, bananowym, truskawkowym, czekoladowym i karmelowym. Wspaniale smakują także w innego rodzaju zastosowaniu jako dodatek do gorących napojów.

Źródło: Grupa RPC