Targi Emballage&Manutention zmieniają nazwę na ALL4PACK Paris
10 Dec 2015 12:01

W świetle postępującej integracji procesów produkcyjnych organizatorzy paryskich targów Emballage (poświęconych opakowaniom) oraz Manutention (koncentrujących się na tematyce transportu, magazynowania i spedycji) zdecydowali się na połączenie obu pod jednym szyldem ALL4PACK Paris – globalnego miejsca spotkań dla sektora pakowania, przetwórstwa, druku i obsługi.

To strategiczna decyzja, stanowiąca odpowiedź na oczekiwania wystawców, która wzmacnia kluczowe znaczenie wystawy w regionie EMEA jako wydarzenia o międzynarodowym charakterze. 13 miesięcy przed startem ALL4PACK Paris, nowy wizerunek przyciąga uwagę wystawców i zachęca ich do rejestracji stoisk – przekonują organizatorzy.

ALL4PACK Paris potwierdza swoją międzynarodowe ambicje, koncentrując się na krajach Europy, Środkowego Wschodu i Afryki, które dla większości wystawców mają kluczowe znaczenie. Targi w 2016 r. położą szczególny nacisk na kontynent afrykański. Tematem przewodnim imprezy będzie hasło „Bądźmy kreatywni!”.

Comexposium, organizator targów, oprócz ich nowej nazwy i większego zasięgu, obiecuje również: nowy, prostszy i bardziej przejrzysty system opłat; nowy rozkład hal 5a, 6 i 7; uproszczony layout; program złożony z wyjątkowych wykładów i wydarzeń, które promują i pomagają zrozumieć innowacje w tym sektorze.

Targi ALL4PACK Paris odbędą się w dniach 14-17 listopada 2016.

Na podstawie informacji Comexposium opracował TK