Targi Packaging Innovations rosną w siłę
4 Dec 2015 15:36

Coraz większym zainteresowaniem branży opakowań cieszą się 8. Targi Packaging Innovations w EXPO XXI w Warszawie. Na imprezę, która odbędzie się 12-13 kwietnia, już teraz zgłosiło się już ponad 100 wystawców z kraju i zagranicy.

Organizator przewiduje, że liczba ta jeszcze się podwoi. M.in. z tego względu, już teraz uruchomiona została rezerwacja stoisk na kolejnej hali.

Nowości oraz najciekawsze rozwiązania branży zostaną zaprezentowane w ramach sześciu stref tematycznych. To świetne miejsce promocji i rozwijania swoich produktów zarówno dla producentów opakowań tekturowych, szklanych, plastikowych czy przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego. W trakcie Targów Packaging Innovations równie szeroko promują swoją ofertę firmy produkujące m.in. etykiety, kody, systemy RFID czy urządzania do znakowania i kontroli opakowań.

Ugruntowana pozycja wydarzenia na rynku, atrakcyjna formuła oraz seminaria towarzyszące sprawiły, że Targi na stałe wpisały się do kalendarza ponad 4.000 przedstawicieli branży.

Źródło:organizator