Targi pakowania i etykietowania Taropak zapraszają jesienią 2019
25 Jan 2019 13:40

TAROPAK to największe w tej części Europy forum prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych branży opakowaniowej. Gromadzące za każdym razem kilkuset wystawców, rozmieszczone w nowoczesnych pawilonach wydarzenie od początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających. Targi dają możliwość poznania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań, zarówno w zakresie produkcji, użytych materiałów, jak i designu czy zastosowania. Dzięki bogatej ofercie wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają możliwość nie tylko spotkać się na niwie biznesowej, ale również wziąć udział w konferencjach, warsztatach czy prelekcjach; targi to również miejsce prezentacji opakowań wyróżnionych w konkursach promujących innowacyjne projekty wyróżniające się wzornictwem i pomysłowością. Podczas edycji 2018 Taropak odwiedziło 42640 profesjonalistów z branży, powierzchnia wystawiennicza objęła ponad 25 tys. metrów kwadratowych, gdzie zaprezentowało się 430 wystawców z 19 krajów świata.
Targom TAROPAK towarzyszyć będą Targi 4PRINT | DIGITAL | INDUSTRIAL | FLEKSO | 3D dające możliwość spotkania nowoczesnego druku. Podczas targów wystawcy prezentują innowacyjne technologie druku na różnych materiałach, cieszący się niesłabnącą popularnością Druk 3D czy techniki offfsetowe. Organizatorzy w znacznej mierze koncentrują się na rozwiązaniach dedykowanych różnym sektorom przemysłu. Niezliczone możliwości, jakie daje współczesny print, mogą znaleźć zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, od tradycyjnej poligrafii, poprzez rynek opakowań, meblarstwo aż po przemysł spożywczy. Oferta tych targów jest zatem wyjątkowo interesująca zarówno dla uczestników rynku poligraficznego, jak i dla właścicieli i szefów drukarń, projektantów, agencji reklamowych i kreatywnych. Jest to zarówno forum do dyskusji na temat roli druku współcześnie, jak i miejsce prezentacji innowacyjnych rozwiązań.

Spotkanie tych dwóch wydarzeń daje możliwości weryfikacji oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego. Targi te będą dawały możliwość zapoznania się z trendami, sprawdzenia tendencji na rynku, wyznaczenia kierunków rozwoju. Do zobaczenia w Poznaniu!

W tym samym czasie (30.09-3.10.2019) odbywać się będą również Targi Polagra Tech, Polagra-Gastro i Invest Hotel oraz Polagra Food.

Źródło: organizator