Targi Rosupack 2015 zapraszają
19 Mar 2015 11:20

W dniach 16-19 czerwca 2015 już po raz dwudziesty odbędą się targi RosUpack. Jest to największa impreza branży opakowań w Rosji i Europie Wschodniej. Targi zostaną podzielone na sektory tematyczne: sprzęt i maszyny do produkcji opakowań; Gotowe opakowania i etykiety; Surowce i materiały do produkcji opakowań; Systemy składowania towarów.

Impreza od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców i profesjonalnych zwiedzających. W 2014 roku na targach swoje produkty zaprezentowało 714 wystawców z 38 krajów (m. in. z Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Francji, Finlandii i USA). Stoiska odwiedziło ponad 19 tys. gości z 48 krajów.

Równolegle z targami RosUpack odbywa się Printech, na którym prezentowane są sprzęt, technologie i materiały dla druku oraz produkcji reklam.

Jak informują organizatorzy, w Rosji targi stanowią sprawne narzędzie komunikacji biznesowej i są niezastąpione przy nawiązywaniu długoterminowych relacji handlowych. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad rozwojem eksportu do Rosji, warto uwzględnić moskiewskie targi w swoim kalendarzu na rok 2015.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie: www.rosupack.com

Osoba kontaktowa dla osób zainteresowanych udziałem w targach RosUpack oraz Printech:

Anna Karnaś

ITE Poland Sp. z o. o.

ul. Niegolewskich 22/1

60-231 Poznań

T: +61 662 66 92

Źródło: ITE Poland