Targi RosUpack 2016 zapraszają
17 Mar 2016 10:10

XXI edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Opakowań RosUpack odbędzie się w terminie 14 – 17 czerwca 2016 w Moskwie, w centrum wystawienniczym „Crocus Expo”.

RosUpack to największe w Rosji i Europie Wschodniej wydarzenie dedykowane przemysłowi opakowań. Są to jedyne targi na terenie Federacji Rosyjskiej, podczas których kompleksowo prezentowany jest proces produkcji opakowań dla różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, przetwórczego, chemicznego, medycznego i farmaceutycznego, jak również dla handlu hurtowego i detalicznego, gospodarki magazynowej oraz logistyki.

Targi dzielą się na następujące sektory: Sprzęt i urządzenia; Gotowe opakowania i etykiety; Opakowania zbiorcze i systemy składowania; Surowce i materiały.

W 2015 roku w targach wzięło udział 515 firm z 29 krajów świata. Stoiska odwiedziło 18 tys. profesjonalnych zwiedzających.

Targi RosUpack posiadają międzynarodowe certyfikaty, m.in. Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI) oraz Rosyjskiego Związku Targów i Wystaw (РСВЯ).

Źródło: ITE Poland