Twist-Up oferuje najlepsze rozwiązanie
9 Feb 2015 12:38

Nowy koncentrat odmładzający Biotherm Skin Best Serum-in-Cream łączy wygodę i atrakcyjną prezentację na półce w dozownikach typu „airless” Twist-Up dostarczanych przez RPC Bramlage-Wiko. Skin Best oferuje skuteczność serum oraz komfort kremu pielęgnującego skórę, tworząc innowacyjną strukturę, która pomaga skórze zachować gładszy i zdrowy wygląd i zapewnia efektywną ochronę przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Dozownik Twist-Up chroni produkt, zapewniając jednolite, kontrolowane dozowanie i higieniczne stosowanie. Górna część pojemnika obraca się, wysuwając końcówkę dozującą, a pojemnik zamyka się w pozycji wsuniętej, co zapobiega wyciekaniu i nieplanowanemu dozowaniu produktu.

Ciekawe zdobienia stwarzają w punkcie sprzedaży atrakcyjny wizerunek produktu wysokiej jakości. Górna część korpusu z aktywatorem ma metalizowane wykończenie, a podstawa pokryta jest zielonym lakierem o stopniowanej intensywności z białymi napisami umieszczanymi techniką sitodruku. Zdobienia te dopasowane są do innych opakowań w serii Biotherm, aby zachować silny efekt przynależności do rodziny produktów.

Dozowniki Twist-Up dostarczane są w wersjach pojemnościowych 30 ml i 50 ml, które są ponadto przydatne dla pasażerów linii lotniczych, gdyż pojemniki można zabrać na pokład w bagażu podręcznym.

Źródło: Grupa RPC